İnsan Faktörü

İnsan Faktörü

Nöropazarlama, insanların satın alma algısını detaylı bir şekilde inceleyerek pazarlama stratejileri geliştirmeye yarayan bir tekniktir. Bu yaklaşım, tüketici davranışlarını anlamak, bu davranışların arkasındaki psikolojik veya sosyal nedenleri araştırmak, hedef kitleye uygun satın alma koşullarını keşfetmek ve tüketicilerin hangi düşüncelerle ve davranışlarla hareket ettiğini araştırmak amacıyla yapılan çalışmaları içerir.

Nöro pazarlama hızla yayılmaktadır ve dünya genelinde birçok marka tarafından benimsenmektedir. Bu yöntem, insan davranışlarıyla ilgili içgörüler sağlayarak markaların mesajlarını düzeltmelerine ve hedef kitlelerinin ilgisini daha fazla çekmek için çaba sarf etmelerine yardımcı olur. Nöro pazarlama, pazarlamacıların hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlayan hem pratik hem de teknik bir yaklaşım sunar.

Nöropazarlama alanında yaygın olarak kullanılan araçlardan EEG, göz takibi gibi sistemleri dünyanın önde gelen markalarından temin ediyor ve projelerinizde size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 

Ürününüzün paket tasarımı, raf yerleşimleri ve tüketicinizin mağaza içi deneyimlerinden; e-ticaret sitenizin kullanıcı analizlerine kadar araştırmak istediğiniz konularda tecrübe ve bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın! 

No Image Found