Yazılım

SennsLab

SennsMetrics

SennsLab​

SennsLab, 35’ten fazla sensör yöntemini sorunsuz bir şekilde senkronize eden deneysel tasarım ve veri toplamaya yönelik bir senkronizasyon yazılımıdır.

SennsLab, kusursuz bir şekilde senkronize edilmiş 35’ten fazla sensör yöntemiyle çalışma tasarımı ve veri toplamaya yönelik bir insan davranışı araştırma yazılım aracıdır. Deneysel metodoloji kurulumundan veri toplamaya ve eksiksiz bir analiz için dışa aktarmaya kadar projenizin tüm iş akışını destekler.

Milisaniye senkronizasyonu ile çok çeşitli sensör yöntemlerinden (GSR, EKG, EEG, EMG, EEG, göz izleme…) değerli bilgiler toplayabilecek ve uyaranları birden fazla platform aracılığıyla sunabileceksiniz: SennsLab, ePrime, Matlab veya Python. Böylece Excel, SPSS, MatLab ve daha fazlasındaki verilerinizi kolaylıkla ve doğru bir şekilde analiz edebileceksiniz.

Daha fazla bilgi için Bitbrain’i ziyaret edin veya bize ulaşın!

SennsMetrics

Uygulamalı araştırmalar için geliştirilen eksiksiz, esnek ve pratik bir çözümle insan davranışının veri analizinde bir adım ileri.

SennsMetrics, çok çeşitli duygusal, bilişsel ve davranışsal ölçümleri içeren bir veri analiz aracıdır. Esnek ve sezgisel araçlarıyla sonuçlarınızı bölümlere ayırmak, analiz etmek ve görselleştirmek için ek bir veri işleme katmanı sağlar.

Deneysel tasarım şablonlarını kullanın ve çalışmanızı SennsLab ile kaydedin, verilerinizin kodunu SennsCloud ile çözün ve araştırmanızın tüm iş akışını kapsayan sonuçlarınızı SennsMetrics ile analiz edip görselleştirin.

Daha fazla bilgi için Bitbrain’i ziyaret edin veya bize ulaşın!

No Image Found