Kuru Sistemler

DIADEM

AIR

HERO

DIADEM

Gerçek ortam deneylerinde, duygusal ve bilişsel durumları kolay, konforlu ve güvenilir bir şekilde izlemek için optimize edilmiş giyilebilir, kuru EEG sistemidir.

Diadem, kullanıcı için rahat ve dikkat çekici unsurlardan uzaktır. Araştırmacı için ise kolay kurulum ve olağanüstü sinyal kalitesi gerektiren gerçek ortam deneyleri için tasarlanmış, taşınabilir bir EEG başlığıdır. Belirli beyin bölgeleri üzerinde 12 kuru EEG elektrotuyla geliştirilen bu cihaz, duygusal ve bilişsel durumları (prefrontal, frontal, parietal ve oksipital beyin alanları) tahmin etmek için optimize edilmiştir. Yüksek performanslı aktif koruması ve sağlam mekanik tasarımı, hareket halindeyken veya uzun kayıt süreleri sırasında bile olağanüstü sağlamlık ve EEG sinyal kalitesi sağlar.

Geliştirilmiş kullanılabilirliği sayesinde, bu kuru elektrotlu EEG kulaklığı, son kullanıcı tarafından (teknik olmayan kişiler dahil) 2 dakikadan daha kısa bir sürede kolayca kendi kendine kurulabilir. Bu özellik, rahatlığı ve güvenilirliği ile birlikte, gerçek dünya uygulamalarında ve diğer her yerde son kullanıcılar, aileler veya asistanlar tarafından çalıştırılan gerçek hayattaki beyin-bilgisayar arayüzü ürünlerinde sinirbilim araştırmalarına kapıyı açmaktadır.

Diadem, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme programları ile (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) uyumluluğa sahip olan, EEG sinyal alımı, işleme ve programlamaya yönelik Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir.

AIR

Gerçek dünya uygulamalarında temel bilişsel ve duygusal durumları izlemek için optimize edilmiş, giyilebilir ve taşınabilir kuru EEG cihazı sistemidir.

Air, kullanıcı için büyük rahatlık ve dikkat çekmemenin yanı sıra araştırmacı için kolay bir kurulum ve olağanüstü sinyal kalitesi gerektiren gerçek dünya uygulamaları için tasarlanmış, giyilebilir ve taşınabilir bir kuru EEG cihazıdır. Beynin belirli bölgelerine (prefrontal ve oksipital) 8 kuru elektrotla geliştirilen bu cihaz, duygusal ve bilişsel durumların temel tahmini için optimize edilmiştir. Yüksek performanslı aktif koruması ve sağlam mekanik tasarımı, hareket halindeyken veya uzun kayıt süreleri sırasında bile olağanüstü sağlamlık ve EEG sinyal kalitesi sağlar.

Olağanüstü kullanışlılığı sayesinde bu kuru EEG, son kullanıcı tarafından veya teknik veya teknik olmayan uzmanların yardımıyla 2 dakikadan daha kısa bir sürede kolayca kendi kendine yerleştirilebilir. Bu özellik, büyük konfor ve güvenilirlikle birleşerek, gerçek dünyadaki nöroteknoloji uygulamalarının geliştirilmesine kapı açmaktadır.

Air, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile büyük uyumluluğa sahip, EEG sinyal alımı, işleme ve programlama için Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. Ayrıca İnsan Davranışı Araştırma Laboratuvarı’nın satın alınmasıyla ExG, GSR, göz takip cihazları ve diğerleri gibi diğer insan izleme teknolojileriyle kesintisiz senkronizasyon gerçekleştirilebilecek.

HERO

Gerçek dünya uygulamalarında bilişsel ve duyusal-motor durumları olağanüstü kolaylık, konfor ve güvenilirlikle izlemek için optimize edilmiş giyilebilir kuru EEG sistemidir.

Hero, kullanıcı için büyük rahatlık ve dikkat çekmemenin yanı sıra araştırmacı için çevik bir kurulum ve olağanüstü sinyal kalitesi gerektiren gerçek dünya uygulamaları için tasarlanmış, taşınabilir bir kuru EEG sistemidir. Belirli beyin bölgeleri (fronto-merkezi, merkezi ve centro-parietal alanlar) üzerinde 9 kuru elektrotla geliştirilen bu cihaz, bilişsel ve duyusal-motor durumların tahmini için optimize edilmiştir. Yüksek performanslı aktif koruması ve sağlam mekanik tasarımı, hareket halindeyken veya uzun kayıt süreleri sırasında bile olağanüstü sağlamlık ve sinyal kalitesi sağlar.

Geliştirilmiş kullanılabilirliği sayesinde, bu kuru elektrot EEG teknolojisi, son kullanıcı tarafından 2 dakikadan daha kısa bir sürede kolayca kendi kendine yerleştirilebilir veya teknik veya teknik olmayan uzmanlar tarafından desteklenebilir. Bu özellik, büyük konfor ve güvenilirlikle birleştiğinde, gerçek dünya uygulamalarında sinirbilim araştırmalarına ve her yerde son kullanıcılar, aileler veya asistanlar tarafından çalıştırılan gerçek hayattaki beyin-bilgisayar arayüzü ürünlerine kapıyı açıyor.

Hero, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile büyük uyumluluğa sahip, EEG sinyal alımı, işleme ve programlama için Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. Ayrıca İnsan Davranışı Araştırma Laboratuvarı’nın satın alınmasıyla ExG, GSR, göz takip cihazları ve diğerleri gibi diğer insan izleme teknolojileriyle kesintisiz senkronizasyon gerçekleştirilebilecek.

 
 
Daha fazla bilgi için Bitrain‘i ziyaret edin ve bize ulaşın!
No Image Found