Yarı-Kuru Sistemler

VERSATILE

VERSATILE KIDS

VERSATILE

Gerçek ortam deneyleri için 8, 16, 32 ve 64 kanallı, taşınabilir ve kablosuz yarı kuru EEG başlığı, araştırmacıya büyük rahatlık, kullanıcıya ise hareket özgürlüğü sağlar.

8, 16, 32 ve 64 kanallı bu çok amaçlı yarı kuru EEG kapakları, gerçek zamanlı kayıt için mobil EEG cihazlarıdır. Çok çeşitli ortamlarda çok yönlü izleme için tasarlanmış olup araştırmacıya büyük rahatlık ve kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlar. Su bazlı EEG elektrotları, 10/20 ve 10/10 uluslararası sistem dahilinde herhangi bir konuma veya önceden tanımlanmış kuruluma göre veya acil durumlarda bile güvenilir ve hassas izlemeye olanak tanıyan son derece kararlı kontaklar ve aktif kalkanlarla geliştirilmiştir. 

Kullanım kolaylığı ve rahatlığı, herhangi bir elektrolitik jelin uygulanmasını gerektirmeyen hızlı yerleştirme ile birlikte hem laboratuvarda hem de laboratuvar dışı ayakta tedavi araştırma uygulamalarında kullanım için çok sayıda olasılığın önünü açar.

Çok yönlü EEG, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile büyük uyumluluğa sahip olan, sinyal toplama ve programlama için Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. Ayrıca İnsan Davranışı Araştırma Laboratuvarı’nın satın alınmasıyla ExG, GSR, göz takip cihazları ve diğerleri gibi diğer insan izleme teknolojileriyle kesintisiz senkronizasyon gerçekleştirilebilecek.

 Daha fazla bilgi için Bitbrain’i  ziyaret edin veya bize ulaşın!

VERSATILE KIDS EGG​​

Pediatrik popülasyona odaklanan, gerçek ortam deneyleri için tasarlanmış, 16 veya 32 kanallı, taşınabilir ve kablosuz yarı kuru EEG başlığı, araştırmacıya kolaylık ve çocuklara rahatlık sağlar.

16 veya 32 kanallı bu çok amaçlı yarı kuru EEG kapakları, gerçek zamanlı kayıt için mobil EEG cihazlarıdır. Pediatrik popülasyona uyarlanmış ve çok çeşitli ortamlarda çok yönlü izleme için tasarlanmış olup araştırmacıya rahatlık sağlar. Sensör paketi daha uzundur ve kullanım durumuna göre farklı kurulumlara olanak tanır. Su bazlı EEG sensörleri esnek konumlandırmaya olanak tanır. Ayakta koşullarda bile güvenilir ve hassas izlemeye olanak tanıyan son derece stabil kontaklar ve aktif kalkanlarla geliştirilmiştir.

Bebek veya çocuk için mümkün olduğu kadar rahat olacak şekilde tasarlanmıştır, takılması kolaydır, herhangi bir elektrolitik jel gerektirmez. REF, çocuk başlığının üzerine yerleştirilmiştir ve sensörler, çocuğun dokunmaması veya düşürmemesi için kumaş bir kapakla kapatılmıştır.

Çok Yönlü Çocuk EEG'si, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile büyük uyumluluğa sahip, sinyal toplama ve programlama için Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. Ayrıca İnsan Davranışı Araştırma Laboratuvarı'nın satın alınmasıyla ExG, GSR ve göz takip cihazları gibi diğer insan izleme teknolojileriyle kesintisiz senkronizasyon gerçekleştirilebilecek.

 Daha fazla bilgi için Bitbrain’i  ziyaret edin veya bize ulaşın!
No Image Found