Biyosinyal Sensörleri

Versatile Bio

Ring

Versatile Bio​

Çok sayıda eşzamanlı fizyolojik değişkenin izlenmesi için esneklik sağlayan mobil ve pratik, gerçek zamanlı biyosinyal toplama amplifikatörüdür.

Versatile Bio, kullanıcı için hareket özgürlüğü ve araştırmacı için olağanüstü sinyal kalitesi gerektiren laboratuvar dışı uygulamalar için optimize edilmiş, mobil ve çok yönlü bir gerçek zamanlı biyosinyal amplifikatörüdür. Kola veya bele basit bir yerleştirme ile bipolar elektriksel biyosinyallerin (ExG), analog biyosinyallerin (GSR, RESP, TEMP, vb.), hareket aktivitesinin ve konumun (EMG, IMU’lar) 21 kanalını (35’e kadar genişletilebilir) güvenilir bir şekilde kaydedebilir. Çoklu duyusal işlevi, kullanım kolaylığı, araştırmacı ve son kullanıcı için rahatlığın yanı sıra hareketlilik koşullarında çalışmaya yönelik optimizasyonu hem laboratuvarda hem de ayakta tedavide kullanım için geniş bir olasılık yelpazesi sunmaktadır. 

Bu biyosensör toplama sistemi, gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile uyumluluğa sahip olan veri toplama ve programlama için Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. 

Daha fazla bilgi için Bitbrain’i ziyaret edin veya bize ulaşın! 

Ring​

Gerçek ortam deneyleri ve gerçek hayattaki araştırma senaryoları için elektrodermal aktivitenin (GSR) ve kardiyak aktivitenin (BVP) gerçek zamanlı izlenmesine yönelik giyilebilir ve kablosuz cihazdır.

Ring, elektrodermal (EDA/GSR) ve kardiyovasküler aktivitenin (BVP) izlenmesine yönelik mobil ve güvenilir bir biyosinyal cihazıdır. Kullanıcı için rahatlığın yanı sıra araştırmacı için kolay bir kurulum ve olağanüstü sinyal kalitesi gerektiren gerçek dünya araştırma senaryoları için tasarlanmıştır. Cihaz, duyguların temel tahmini için iki temel biyosensör (GSR-elektrodermal aktivite ve BVP-kardiyak aktivite) ve hareket halindeyken üretilebilecek gürültünün tahmini için üç eksenli bir katı ivmeölçer (ACC) ile ultra hafif ve konforlu bir tasarıma sahiptir. Sağlam mekanik tasarımı, hareket halindeyken veya uzun kayıt süreleri sırasında bile olağanüstü sağlamlık ve sinyal kalitesi sağlar.

Olağanüstü kullanılabilirliği, güvenilirliği ve son kullanıcı tarafından kendi kendine konumlandırılma olanağı sayesinde, onu hem laboratuvar içinde hem de laboratuvar dışında ekolojiyle kullanmak için sonsuz sayıda olasılık mevcuttur.

Ring, veri toplama ve programlama için gerçek zamanlı I/O ve üçüncü taraf veri işleme (LSL, Matlab, Python, BCI2000, OpenVibe, vb.) ile büyük uyumluluğa sahip Bitbrain Yazılım Kiti ile birlikte gelir. 

Daha fazla bilgi için Bitbrain’i ziyaret edin veya bize ulaşın!
No Image Found